1. 13 de ene. de 2022 · Luka Jović Sve znamo, ali jedna žena našeg reprezentativca je POTPUNA MISTERIJA Goreće na terenu, ali i na tribinama: Evo ko je najveća podrška našim fudbalerima Zabava 02.12.2022

2. 23 de dic. de 1997 · Luka Jović, 26, aus Serbien AC Mailand, seit 2023 Mittelstürmer Marktwert: 7,00 Mio. € * 23.12.1997 in Loznica, Jugoslawien (Bundesrepublik)

3. Luka Jović (en serbi, Лука Јовић, pronunciació /lûːka jǒːʋitɕ/) (Loznica, Iugoslàvia, 23 de Desembre del 1997) es un futbolista serbi que juga com a davanter a l'ACF Fiorentina de la Serie A italiana. Es internacional amb Sèrbia des de 2018. Trajectòria

4. Acesse todas informações, notícias, partidas e estatística de Luka Jovic. Navegue por nosso site e descubra tudo sobre seu jogador favorito. User99. usuario99@gmail.com. Identifícate o regístrate. Partidas; Notícias; Pesquisar; Competições; Equipes; ... Luka Jović. Luka Jovi ...

5. 3 de feb. de 2024 · Dade Luka Jović i pobedonosni gol za Milan. U 23. kolu italijanskog fudbalskog prvenstva trećeplasirani Milan je u gostima savladao Frozinone s 3:2. Pobedonosni pogodak je u 81. minutu postigao Luka Jović, koji je u igru ušao minut pre toga umesto američkog igrača Kristijana Pulišića.

6. 20 de ene. de 2024 · Srpski napadač, Luka Jović ponovo je junak Milana! Taman pošto je ušao sa klupe u 75. minutu, deset minuta kasnije uspeo je da postigne izjednačujući pogodak na susretu protiv Udinezea. Kao što smo nagovestili, igrao se 85. minut kada je Luka bio na pravom mestu da posle odbitka na udarcu koji je od prečke pao na gol-liniju smesti loptu u mrežu domaćina.

7. Profilo di Luka Jović (26) AC Milan scheda, valore di mercato, statistiche, mercato, carriera e tanto altro Luka Jović - Profilo giocatore 23/24 | Transfermarkt News